ursus agro motors

fb
szukaj

OWIJARKA BEL URSUS Z-586

  • owijanie beli podczas jazdy
  • standardowo montowany stawiacz bel
  • sterowanie z kabiny ciągnika

Owijarka bel Z-586 jest nowoczesną maszyną zaczepianą do ciągnika, która pozwala na maksymalne wykorzystanie czasu pracy. Tę zaletę osiągnięto dzięki przedniemu załadunkowi bel oraz temu, że porusza się za prasą zwijającą. Dzięki temu operator nie traci czasu na „manewry” zestawem maszynowym na naprowadzenie owijarki na belę, jadąc prostopadle do kierunku ruchu prasy.Bela może być owijana podczas  jazdy.

Owijarka wyposażona jest w stawiacz bel, co pozwala na łagodny wyładunek beli oraz pracę na zboczach. Łapa załadowcza pobiera z powodzeniem bele o masie do 1000 kg.

Możliwość pracy z folią o szerokości 750 mm oszczędza czas owijania, ponieważ dla osiągnięcia 4 warstw folii, belę owijamy jedynie 16 razy, a nie jak przy szerokości 500 mm 24 razy. Efektywny czas owijania beli skracamy o około 33 %.

Przestawianie dyszla z pozycji pracy do transportowej i odwrotnie odbywa się hydraulicznie. Sterowanie funkcjami owijarki odbywa się automatycznie z kabiny ciągnika. Owijarka jest przystosowana do poruszania się po drogach publicznych.

masz pytania? skorzystaj z naszego formularza i skontaktuj się z nami przez email

Najnowsze aukcje allegro

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje, prosimy podać adres e-mail.

zapisz wypisz

współpracujemy z:
Projekt i wykonanie www.6sense.pl