ursus agro motors

fb
szukaj

ROZSIEWACZ NAWOZÓW URSUS N-072

  • mała masa własna
  • lekka, sztywna rama nośna
  • pojemność nawet do 1300 litrów
  • szerokość rozrzucania do 24 metrów
  • równomierne rozprowadzenie granulek nawozu
  • wysoka ochrona przed korozją

Rozsiewacz nawozów dwutarczowy N-072 przeznaczony jest do rozsiewu nawozów mineralnych.

Rozsiewacz ma budowę modułową, dzięki temu ułatwiona jest obsługa i naprawy.

Wielkość zbiornika umożliwia załadowanie nawozu z 500 lub 1000 kg big-baga (zbiornik z nadstawką 1300l). Dzięki temu można racjonalnie wykorzystywać rozsiewacz zarówno w większych jak i mniejszych gospodarstwach rolnych.

Części i miejsca najbardziej narażone na korozyjne działanie nawozów wykonane są z materiału odpornego na korozje. Nierdzewna jest część zbiornika w pobliżu mieszadła, czyli w okolicy intensywnego przemieszczania się nawozu, nierdzewne są tarcze i łopatki, a także normalia. Użycie wielu elementów z tworzyw sztucznych na styku z lakierowanymi elementami zabezpiecza powłokę malarską przed utratą szczelności i rozpoczęciem procesów korozyjnych. Także bardzo odporna powłoka malarska utworzona przez chemoodporną farbę dwuskładnikową zapewnia wieloletnią żywotność.

Otwory dozujące usytuowane w pobliżu osi tarcz wysiewających, optymalna prędkość tarcz zapewniają bardzo dobrą równomierność wysiewu i zabezpieczają granulki nawozu przed zniszczeniem.

Wygodę obsługi zapewnia indywidualne hydrauliczne sterowanie otwierania każdej z obu zasuw z ciągnika oraz precyzyjne, jednoznaczne ustawianie kątów pracy łopatek wyrzutowych i za pomocą odpowiednio ukształtowanych zasuw dozujących szczelin wysypowych.

masz pytania? skorzystaj z naszego formularza i skontaktuj się z nami przez email

Najnowsze aukcje allegro

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje, prosimy podać adres e-mail.

zapisz wypisz

współpracujemy z:
Projekt i wykonanie www.6sense.pl