ursus agro motors

fb
szukaj
C 380

WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE JEDYNEGO SALONU FIRMOWEGO MARKI URSUS W POLSCE

Agro-Motors to autoryzowany dealer ciągników rolniczych oraz maszyn firmy URSUS i zarazem jedyny salon tej marki w Polsce. Wierzymy, że wraz ze wzrostem jakości produktów marki URSUS docenicie Państwo jedną z najstarszych polskich firm, która zmechanizowała polskie rolnictwo.

Doskonale wiemy, jak ważnym i niezbędnym narzędziem dla rolnika jest ciągnik. Oprócz atrakcyjnej ceny zakupu samej maszyny znaczący jest również niski koszt jej eksploatacji, koszt części zamiennych i czas oczekiwania na nie.

Nasze nowe ciągniki z powodzeniem konkurują jakością, bardzo bogatym wyposażeniem standardowym oraz wyglądem z produktami innych firm z obcym kapitałem. Właśnie dlatego uważamy, że przyciągną one Państwa zainteresowanie i będą służyć przez wiele lat.

Ponadto zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą samochodu Grand Tiger typu pick-up. Niezawodność, wysoka funkcjonalność i bardzo atrakcyjna cena sprawiają, że jest to auto dla szerokiej grupy użytkowników potrzebujących samochodu do różnego rodzaju ciężkich prac.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w celu sprawdzenia najnowszej oferty marki URSUS oraz samochodu Grand Tiger, którą dla Państwa przygotowaliśmy.

Aktualności

Zapraszamy na nasz profil na Facebook gdzie zamieszczamy aktualne wydarzenia!

https://pl-pl.facebook.com/Ursus-Salon-159956820780040/

POKAZY POLOWE MASZYN i CIAGNIKOW URSUS - WRZESIEN[417].jpg

Pokazy polowe orki URSUS - 25 września, Zawady 7 gmina Dmosin

Pokazy polowe orki URSUS odbędą się 25 września  w miejscowości Zawady 7, gmina Dmosin.

Ursus 250KM[435].jpg

Targi Kielce 2016

Fotorelacja z tegorocznych targów w Kielcach już dostępna. Załączyliśmy również najnowszy katalog ciągników URSUS na 2016 rok.

20150531_134339[423].jpg

Pokazy Polowe Zielone żniwa - relacja

W dniu 31.05 odbyły się pokazy DemoTour w Sierżni.

Przedstawiliśmy pełną gamę nowych produktów na zielone żniwa: Ursus 11054 z ładowaczem czołowym oraz Ursus C-380 wraz z owijarką samo załadowczą, prasa Ursus z-543/A, Ursus C-350 jako ciągnik pomocniczy cieszył się dużym zainteresowaniem. Goście, którzy przybyli z całej Polski mieli okazje osobiście przetestować oraz zakupić maszyny Ursus.

masz pytania? skorzystaj z naszego formularza i skontaktuj się z nami przez email

Najnowsze aukcje allegro

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje, prosimy podać adres e-mail.

zapisz wypisz

współpracujemy z:
Projekt i wykonanie www.6sense.pl